• -75 000,00 Kč
CASADA AURA
search
  • CASADA AURA
  • CASADA AURA
  • CASADA AURA
  • CASADA AURA
  • Casada AURA

Masážní křeslo Casada AURA

Masážní křeslo AURA od CASADA přináší na náš trh něco naprosto revolučního. Máte možnost se zde setkat s technologiemi, které v oboru masážních křesel nebyli ještě před nékolika měsíci myslitelné. Vítejte v budoucnosti.

194 990,00 Kč
119 990,00 Kč Vč. DPH

99165.289257 bez DPH

Barva: Bílá / šedá

4D ROLLER SYSTÉM masážního křesla AURA


4D ROLL SYSTEM

Funguje podobně jako palec na volném koubu přitlačený na vaše tělo. Tento válečkový systém využívá jak vertikálních, tak horizontálních pohybů a dodává masáži hlubší účinek. Díky revoluční masáži 4D vám masážní křeslo AURA nabízí zcela neopakovatelnou relaxačně sportovní masáž ve vašem vlastním domě.

Vyhřívání

Je populární technika, která má v kombinaci s masáží mnoho výhod. V masážním křesle AURA poznáte pocit masáže horkými kameny díky jedinečným, vyhřívaným masážním hlavám. Vzhledem k tomu, že teplo je předáváno posuvnými masážními válečky přímo na tělo masírované osoby, tak pevné tepelné podložky využívané ve standardních masážních křeslech blednou ve srovnání s topnou technologií masážního křesla AURA.

Funkce skenování

Masážní křeslo AURA má BODY SCAN FUNKCI. Tím se vytvoří jakýsi „mapa“ vašeho těla k zachycení oblastí, které vyžadují optimální masážní tlak. Prohledá a také měří úroveň ramen. Tuto automatickou funkci, máte možnost i manuálně upravit pro optimalizaci vašich potřeb. Stejnou technologii skenování lze nalézt také v masážní jednotce nohou, kde lze komponenty plně přizpůsobit potřebám Vaší velikosti těla. DUAL SENSOR BODY SCAN masážní křeslo provádí tělesné skenování, aby zachytilo hlavní oblasti krku a zad a zajistilo tak optimální tlak během celé masáže. Technologie skenu detekuje výšku ramen, která lze po skenování v případě potřeby upravit


Luxus s dálkovým LCD ovládáním a audio systémem
Masážní křeslo AURA se přizpůsobí duchu doby a nabízí nejmodernější digitální funkce kombinované se snadným používáním. Masážní křeslo AURA je vybaveno elegantním a jednoduchým dálkovým ovládáním LCD, portem USB pro dobíjení telefonů nebo tabletů, jakož i funkcemi HD SPEAKERS s podporou Bluetooth na opěrce hlavy a doplněnou technologií Braintronics®. Je zcela luxusním kompletním balíčkem rodiny masážních křesel CASADA.

BLUETOOTH AMPHITHEATRE SOUND SPEAKERS
Masážní křeslo je vybaveno technologií Bluetooth a zvukovým systémem amphi-Theater, který snižuje okolní hluk a zvyšuje vaše zážitky ze zvuku. Tímto způsobem si můžete vychutnat masáž i s oblíbenou meditační aplikací nebo oblíbenou hudbou. Před přehráváním hudby doporučujeme zapnout reproduktory Bluetooth s nejnižší hlasitostí a poté opatrně zvyšovat, aby nedošlo k poškození sluchu.

SLIM LCD TOUCH SCREEN REMOTE CONTROL
Pomocí dotykové obrazovky můžete vybrat požadovanou masáž a upravit všechna další nastavení. Můžete procházet nabídkami výběrem krku / ramene, dolní části zad, automatického, manuálního, předběžného nebo vzduchového masáže. Volitelně můžete nastavit dobu masáže na dobu 5 minut, počínaje 5 minutami až 30 minutami.

BRAINTRONICS®
Technologie Braintronics synchronizuje vaše mozkové vlny pomocí zvukové stimulace. V kombinaci s speciálně vyvinutým masážním programem chce vaše tělo zbavit stresu a uvolnit. Nezáleží na tom, jestli si chcete odpočinout, snít nebo se učit - cokoli je možné. Lidský mozek je komplexní orgán sestávající z milionů malých nervových buněk, nazývaných neurony. Každá buňka neustále produkuje malé elektrické impulzy. Každá myšlenka, každý zvuk a každý dojem, všechno je přenášeno a komunikováno těmito malými elektrickými impulsy. Elektřina je řečeno jazykem mozku. Součet těchto impulzů lze detekovat a diagramovat, např. pomocí EEG. Tato elektrická aktivita, znázorněná na grafu, vytváří vlnový vzor, známý jako mozkové vlny. Díky braintronics®, který kombinuje zvukovou stimulaci a řízené meditace s uklidňující masáží, lze tyto mozkové vlny stimulovat, aby dosáhly různých relaxačních stavů v mozku. Ať už chcete trvale zvýšit vaši koncentraci, nebo se jen relaxovat a rozmazlovat - vše je možné pomocí masážního křesla z rodiny Casada.

HUMAN HANDS FEELING
Speciálně navržené masážní hlavy napodobují pohyb ruky profesionálního maséra. Maximální roztažný prostor je 6,5 cm a maximální úhel roztažení je 41 stupňů, takže mechanické ruce mohou být použity k masáži hrudních obratlů, krčních obratlů i bederních obratlů.

Napětí a stress je minulostí
Airbagy ve spodní části zad zajišťují úlevu pro bolesti bederní části zad a pánve. Ideální pro odbourávání napětí. AURA je vybavena rotačními airbagy a uklidňujícími FOOTROLLY, díky kterým se uvolňuje hněticí masáží celá spodní část zad a nohou. Stejně tak i Vaše lýtka, paty a chodidla, osvěžuje reflexní masáž jedinečného masážního křesla AURA.

Typy masáží a výbava masážního křesla AURA

4D MASSAGE

Bylo prokázáno, že masáž 4D L-Track poskytuje hlubší a rytmičtější masáž než konvenční masážní válečky. Tato 4D masáž je nejrealističtější masáž typu „lidský dotek“ na trhu.

SHIATSU

Shiatsu (finger press) je forma tělesné terapie pocházející z Japonska. Masážní technika sestává z měkkých, rytmických stisků a rotací. Cílem Shiatsu je simulovat jednotlivé části těla a mobilizovat svaly.


KNEADING

Kůže a svaly jsou sepnuté a hnětené mezi palcem a prsty. Tato masážní technika se používá zejména  ke zmírnění svalového napětí.

TAPPING

Krátké pohyby poklepáním se provádějí s okrajem ruky, dlaní nebo pěstí. To podporuje krevní oběh v kůži a v měkkých tkáních. Pokud je klepání prováděno v hrudní části zad, může  zlepšit uvolňování hlenu v plicích.

KNEAD & TAP (DUAL ACTION)

Techniky hnětení a poklepu se kombinují, aby se uvolnilo napětí a současně stimuloval krevní oběh.

ROLLING

Střídání pohybu masážních válečků nahoru a dolů  je vhodné pro začátek a ukončení masáže. Pro
celkové uvolnění uvolnění a regeneraci.

FUSSROLLER masáž chodidel

Masáž chodidel může mít stimulační účinek na nervové zakončení i na postižené orgány v těle. Svaly jsou uvolňovány a tělesná pohoda je posílena.


HEATING

Hluboko pronikající tepelný efekt, při kterém lze dokonale relaxovat. Tato funkce je prospěšná pro uvolnění svalového napětí díky teplu.


AIR COMPRESSION

Nafukující a vyfukující  airbagy mají aktivní pohyb, který  přirozené stimuluje svaly. To je nejvýhodnější v oblasti lýtek a nohou.

SL-SHAPE

Díky technologii „SL“ zakřivené trajektorii, která kopíruje lidské tělo je dosah masážní techniky až 135 cm. Tato metoda umožňuje vychutnat si masáž celého těla. Speciální trajektorie pohybu masážní mechaniky tvaru „S“.

ZERO SPACE

Pro ležení se masážní křeslo pohybuje dopředu, a proto vyžaduje velmi malou vzdálenost od stěny za ním. Úspora místa a pohodlné pro ležení.

ZERO GRAVITY

Pozice astronauta startujícího do kosmu.,„beztížný pocit“.

AUTOMATIC

Speciálně vyvinuté automatické programy pro celé tělo, které nabízejí širokou škálu různých
masážních technik. Pokud chcete, můžete zapnout funkci topení.

BACK AREA

Individuálně nastavitelná masáž pro různé oblasti zad.

ADJUSTABLE FOOTREST

Opěrka nohou může být prodloužena, takže je přizpůsobitelná různým velikostem těla.

RECLINING POSITION

Nastavitelnost opěrky zad a podpěrky nohou pro osobní pohodu v masážním křesle.

ADJUST SHOULDER

Masážní hlavy se mohou pohybovat nahoru nebo dolů do vhodné polohy v oblasti ramen. Podle výšky
masírované osoby.

AIR INTENSITY

Nastavitelná intenzita vzduchových masáží.


AIR AREA

Masáž airbagů celého těla. Různé oblasti jsou individuálně volitelné.

SPOT

Masážní hlavy mohou masírovat konkrétní místo. Dle Vaší volby.

SPEED

Rychlost masáže je nastavitelná.

WIDTH

Vzdálenost ( šíře )mezi oběma masážními hlavami lze nastavit (úzká, střední a široká).

MUSIC

Další relaxace a zábava s hudební funkcí.

BLUETOOTH

Bezdrátový přenos dat.

HUMAN HANDS FEELING

Speciálně navržené masážní hlavy napodobují pohyb ruky profesionálního maséra. Maximální roztažný prostor je 6,5 cm a maximální úhel roztažení je 41 stupňů, takže mechanické ruce mohou být použity k masáži hrudních obratlů,   krčních obratlů i bederních obratlů

USB-CHARGER

Při odpočinku může integrovaný port USB napájet například telefon.

QUICK START

Jedním dotykem tlačítka pro rychlý start v loketní opěrce můžete ovládat nejdůležitější funkce masážního křesla.

ARTHROSE TRACTION

Artrosis Traction se skládá z jemného protahovacího tlaku. Má stimulační účinek na chrupavky, což
zvyšuje proudění tělních tekutin, vstřebávání živin a může zmírnit příznaky artritidy.

WAIST STRETCH

Airbagy ve spodní části zad zajišťují jemné natažení pánve. Účinně působí proti napětí ve svalech.

HEATED ROLLERS

Masážní křeslo přichází s dosud nejmodernějším způsobem vyhřívání na trhu. Masážní válečky se nahřívají  a simulují lávové kameny, aby prohřívaly svaly. Ve srovnání s konvenčními topnými systémy to poskytuje skvělou aplikaci tepla od krku až na zadní stranu stehen.

DUAL SENSOR BODY SCAN

Masážní křeslo provádí tělesné skenování, aby zachytilo hlavní oblasti krku a zad a zajistilo tak
optimální tlak během celé masáže. Technologie skenu detekuje výšku ramen, která lze po skenování v
případě potřeby upravit.

BLUETOOTH AMPHITHEATRE SOUND SPEAKERS

Masážní křeslo je vybaveno technologií Bluetooth a zvukovým systémem amphi-Theater, který snižuje okolní hluk a zvyšuje vaše zážitky ze zvuku. Tímto způsobem si můžete vychutnat masáž i s oblíbenou meditační aplikací nebo oblíbenou hudbou. Před přehráváním hudby doporučujeme zapnout reproduktory Bluetooth s nejnižší hlasitostí a poté nastavit dle Vás.

SLIM LCD TOUCH SCREEN REMOTE CONTROL

Pomocí dotykové obrazovky můžete vybrat požadovanou masáž a upravit všechna další nastavení. Můžete procházet nabídkami výběrem krku / ramene, dolní části zad, automatického, manuálního, předběžného nebo vzduchového masáže. Volitelně můžete nastavit dobu masáže na dobu 5 minut, počínaje 5 minutami až 30 minutami.


Parametry

Záruční doba - předváděcí a použité zboží
6 měsíců

Mohlo by vás také zajímat