Začněte každý den trochu jinak, nechte o sebe pečovat svého osobního maséra a navždy se rozlučte s únavou, ztuhlostí svalstva, bolestmi zad a migrénami!

Dnes si multifunkční masážní křeslo může dovolit opravdu každý.

Možno i na splátky, akontace od 5.000 Kč. Špičková masážní křesla od renomovaných výrobců za mimořádné ceny!

Kdo jsme?
Jsme firma která se zabývá prodejem a servisem masážních křesel Panasonic, Profimedica, Sanyo, Famili a Interactive Health v České a Slovenské republice. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech značek masážních a relaxačních křesel které máme v nabídce.

Jako hlavní obchodní partner téměř všech vedoucích výrobců masážních křesel dbáme, společně s týmem našich obchodních partnerů a prodejních firem jak v České a Slovenské Republice, tak i po celém Evropě, na to, aby se našim zákazníkům dostalo vždy ochotné, příjemné a především odborné obsluhy a poradenství. Různé modely našich masážních křesel se prodávají především ve specializovaných obchodech a v přímém prodeji. Stále rostoucí okruh nových prodejců našich výrobků vytváří po celém Evropě síť pokrývající celé území.

Zdravotní prospěšnost masáže je lidstvu známa již několik tisíc let. Stejně tak se od nepaměti používaly různé masážní pomůcky, které simulovaly nebo nahrazovaly masérovy ruce. Nápad využít na masírování moderní techniku a vložit ji do běžného vybavení domácnosti - křesla, se zrodil v šedesátých letech minulého století v Japonsku. Postupem času se masážní křesla vyvíjela do dnešní, dá se říci HI-TECH podoby, přičemž se masážní techniky používané v masážních křeslech stále více přibližovaly opravdovým pohybům při ruční masáži.

V současnosti výrobci masážních křesel dbají nejen na pohodlné sezení a design, ale zejména na dokonalou funkčnost masážního křesla jakožto osobního maséra, schopného plnit naše specifická přání a individuálně přizpůsobit masážní techniku konkrétnímu uživateli. Dnes již na celém světě produkuje masážní křesla velké množství výrobců, ale firmy z Japonska a Číny jsou jednoznačným lídrem trhu.

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s výrobci, kteří jsou technologicky, kvalitativně a vývojově na špičce světové produkce. Proto vám na těchto stránkách nabízíme špičkové výrobky renomovaných značek masážních křesel jako je Profimedica, Sanyo, Panasonic,Interactive health, které se kdykoliv a kdekoliv postarají o vaše pohodlí, uvolnění a dobrý pocit z kvalitní masáže. Záleží jen na vás, které masážní křeslo – vašeho neúnavného osobního maséra – si od nás vyberete.

Masážní křesla dobře poslouží jak v soukromí domácnosti či kanceláře, tak i ve veřejných prostorách hotelů, bank a obchodních či kulturních komplexů, stejně jako v lázních, masážních, rehabilitačních, kosmetických, fitness a wellness centrech, kde mohou být vybaveny též mincovníky na mince či žetony.
Pořízení masážního křesla do hotelu, salonu či studia se pak stává rychle návratnou investicí, kterou lze doplnit a rozšířit spektrum nabízených služeb a zatraktivnit tak svoji provozovnu pro nové i stávající zákazníky. S pomocí moderních forem financování, např. operativního leasingu, může být navíc tato investice naprosto minimální a výnosy z poskytovaných služeb pak bohatě pokryjí i náklady na dlouhodobý pronájem.

Masážní křesla nejvyšších řad obsahují nejen základní masáže zad, ale i speciální hmatové funkce na zádech, masáže nohou a chodidel, masáže rukou, ruční výhřevný projektor a poslech hudby.

Proč masážní křeslo?
Lepší masážní křesla sami diagnostikují problémové partie. V soukromí a diskrétně. Zároveň přináší důležitou úsporu času a finančních prostředků.

Masážní křesla jsou perfektním pomocníkem pro dokonalé uvolnění těla a mysli. Relaxaci, kterou s těmito křesly zažijete, je naprosto úžasná. Tento "masér" nikdy nespí a máte jej k dispozici v kteroukoliv denní dobu. Dopřejte si také luxus za přijatelnou cenu.

Masíruje Vás najednou několik "rukou", takže je celková masáž nejen rychlejší, ale i levnější!

Masáž v masážním křesle

-kdy chcete 
-jak často chcete 
-jak dlouho chcete 
-365 dní v roce, 24 hodin denně 
-křeslo se neunaví 
-ušetříte za maséra 
-nikdy Vás neodmítne 
-volba druhu a místa masáže 
-luxusní doplněk do domácnosti 
-reprezentační doplněk do firmy 
 

Používání masážního křesla, relaxačního křesla uvolňuje napětí a odstraňuje stres z jednoduchého důvodu – protože přináší ozdravující sílu MASÁŽE. Už po tisíce let je masáž základním prvkem tradičních léčebných metod na celém světě. Díky jednoduchému ovládání, která polohovací křesla, masážní křesla a relaxační křesla nabízejí, se z něj nemusíte ani hnout – stačí jen měnit programy, uvolnit se a nechat se unášet příjemnými pocity. Po takové masáži se budete cítit jako znovuzrození.

Polohovací křesla, relaxační křesla i masážní křesla můžete použít jako součást Vašeho nábytku u Vás doma nebo v kanceláři. 
Zejména v dnešní uspěchané době, kdy většina lidí vykonává sedavé zaměstnání u počítače, je více než důležité věnovat péči našemu rozlámanému tělu, a to hlavně páteři, která sezením trpí nejvíce.

Polohovací křesla, masážní křesla i relaxační křesla umožňují komfortní sezení a zároveň dokonalou masáž krku, zad a nohou. Křesla dokáží i velmi žádané Lymfatické masáže a shiatsu masáže.

Masáž  může podstoupit každý bez lékařského doporučení.
Klasická povrchová masáž má především uvolnit a prokrvit namáhané svalové partie, uvolnit páteř a meziobratlové ploténky.
Pro masáž  zad, šíje, či bederní páteře a nohou jsou výborným pomocníkem právě masážní křesla , relaxační křesla  a polohovací křesla.


Naše společnost ALPHA  křesla CZ s.r.o. Vám chce i do budoucna nabízet ty nejkvalitnější produkty a ty nejlepší služby, udělat vždy něco navíc k Vaší naprosté spokojenosti. Pokud uvažujete jak zlepšit svůj životní styl, chcete udělat něco pro relaxaci, pohodlí a hlavně pro to nejcennější co máte, své zdraví, neváhejte kontaktovat naši společnost. Rádi Vám poskytneme informace z oblasti zdraví prospěšných výrobků, případně najdeme společně nejvhodnější řešení právě pro Vaše potřeby.