• -4 000,00 Kč
Casada Quattromed V
search
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V
  • Casada Quattromed V

Masážní podložka Casada Quattromed V

S Casada Quattromed V s funkcí Braintronics® můžete uniknout z hektického každodenního života a ponořit se do zcela nového světa masáží. Nechte se masírovat citlivými a energickými masážními hlavami a inteligentní technologií 3D masáže.

23 990,00 Kč
19 990,00 Kč Vč. DPH

16520.661157 bez DPH

Barva: Černá

Technologie 3D masáže v Quattromed V

Masážní podložka Casada Quattromed V je zcela odlišný typ než všechny běžné masážní podložky a přístroje. Zvláštností Quattromed V je 3D technologie a dvojité nastavení výšky. Quattromed V má také nastavení šířky. S těmito třemi funkcemi přichází Quattromed V na místa na těle, která jsou obtížně dosažitelná pro jiná masážní zařízení. Díky ručně nastavitelným typům masáže Quattromed V nabízí zcela nové zařízení pro maximální pohodlí. Zažijte 3D technologii v Quattromed V.

 

Masážní techniky v Quattromed V BT

V masážní podložce Quattromed V jsou integrovány tři automatické masážní programy pro stimulaci celého těla. Tři automatické celotělové programy navíc nevyžadují žádná další nastavení. Kromě tří automatických celotělových programů můžete nastavit ručně nastavitelné masáže, například Shiatsu, rolování nebo poklepávání. Ručně nastavitelné masáže lze individuálně přizpůsobit a dále rozšířit o funkci vyhřívání. Pokud chcete, můžete oddělit opěradlo od polštáře sedadla, aby vám masážní sedadlo Quattromed V mohlo masírovat záda a nohy.

 

Vyhřívání Jade kameny

Jade je jedním z přírodních zásobníků tepla. Integrovaný do masážních hlav poskytuje hluboké teplo a má relaxační účinek.

Rychlost

Rychlost masáže je nastavitelná.

Vibrace

Vibrace jsou nastavitelné v jednotlivý partiích těla. oscilace se přenášení aý do hloubky tkání. Stimulují krevní oběh v tkáni.

Výška masáže

Regulace výškového nastavení masážní techniky ve 2 stupních. Kromě 3D technologie je Quattromed V vybaven dvojitým nastavením výšky. Dvojité nastavení výšky umožňuje Quattromedu V zúžit oblast, ve které masážní hlavy provádějí masážní aplikace. Regulace šířky byla instalována také pro dvojnásobnou regulaci výšky. S regulací šířky máte možnost nastavit masáž klepání.

Šířka masáže

Vzdálenost mezi dvěma masážními hlavami je nastavitelná (úzká, střední a široká).

Bodová masáž

Masážní hlavy mohou masírovat selektivně.

Quattromed V s nefritem a 3D masáží

S Quattromed V můžete opustit šedý každodenní život a ponořit se do světa masáží. Masírujete dvě citlivé silikonové masážní hlavy masážními technikami „poklepávání“ a „válcování“. O úlevu a zásobení meziobratlových plotének se starají dvě pevné.

Přepínatelné hluboké teplo masážních hlav rafinovaných certifikovaným nefritem má příznivý účinek na napnuté svaly a klouby. Abyste mohli zlepšit krevní oběh a stimulovat lymfatický systém, zapněte vibrace pomocí dálkového ovladače. S dvojitým nastavením výšky a technologií 3D masáže se Quattromed V dokonale přizpůsobí různým velikostem těla. Quattromed V má nefritově upravené masážní hlavy, hluboké teplo a 3D masáž s nastavením výšky.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU

S Casada Quattromed V s technologii Braintronics® můžete uniknout z hektického každodenního života a ponořit se do zcela nového světa masáží. Nechte se masírovat citlivými a energickými masážními hlavami a inteligentní technologií 3D masáže.

Pro relaxaci těla i mysli v současné době neexistuje srovnatelné masážní zařízení, jako je Quattromed V s braintronics® .Předchozí model ze série Quattromed již měl řadu praktických a účinných výhod pro zvýšení vaší pohody. Přizpůsobení Quattromed V velikosti těla jeho uživatele bylo neuvěřitelně vstřícné, stejně jako funkce 3D ,  šířka  a  dvojnásobná regulace výšky . Quattromed V  braintronics®  má také tyto inteligentní funkce, jde však o krok dále a poskytuje  zvukovou stimulaci  pro obnovení vlastního stavu mysli.

Quattromed V s  braintronics® se především soustředí na masáže zad. Aby byla každá aplikace přizpůsobena jeho uživateli co nej individuálněji, má masážní podložka nastavení dvojité výšky  a  nastavení šířky . Pro flexibilnější masážní mechanismus obsahuje  Quattromed V  braintronics®  3D   technologii, pomocí které se masážní hlavy  mohou pohybovat nahoru a dolů, ale tam a zpět. Masáž může mít různé podoby. Chcete-li začít hned, má Quattromed V  braintronics®  tři automatické celotělové  masážní programy, zatímco masáž Tepací , Rolující  nebo  Shiatsu lzepoužívat s ručním nastavením.

JEDINEČNÉ ZKUŠENOSTI S BRAINTRONICS® 

Technologie BRAINTRONICS® synchronizuje vaše mozkové vlny prostřednictvím zvukové stimulace. V kombinaci se speciálně vyvinutým masážním programem bude vaše tělo vystavené stresu uvolněno.

Abyste mohli používat  technologii  braintronics® ,  potřebujete   aplikaci braintronics® , která nabízí různé zvuky a melodie ke stažení. Pokud jsou tyto tóny přehrávány při použití Quattromed V  braintronics®  , lze podložku  připojit  ke smartphonu přes  Bluetooth  a zajistit, aby masáž a tón probíhaly ve stejném rytmu. To umožňuje téměř meditativní stav, který je nepopsatelně prospěšný pro tělo, ale zejména pro mysl.

>>> Klikněte zde pro více informací o Braintronics®

 

Kvůli nízké hmotnosti lze Quattromed V  braintronics® přepravovat stejně snadno jako polštář nebo přikrývku. Lze jej proto použít i na dovolené nebo během pracovních přestávek. Ale nejkrásnější a nejklidnější je a zůstává používání doma. Aplikace Quattromed V braintronics® fungují téměř dvakrát tak dobře, když jste aktivní ve svém oblíbeném místě relaxace v pohodlí svého domova. Hlava může být vypnuta systémem braintronics®  , záda jsou hýčkána masážními hlavicemia hýždě a stehenní svaly ztrácejí díky  vibrační masáži sedací části všechna napětí.

Technické specifikace

Rozměry

Rozměry zad: 75 x 45 x 20 cm

Rozměry sedací části: 7,5 x 45 x 42 cm

Hmotnost 10 kg

Napětí Vstup: 100-240 V ~, 50/60 Hz , Výstup: 24V, 2500mA

Jmenovité napětí 60 wattů

Provozní doba 15 minut

Certifikát Logo CE certifikát

EAN 4260144293218

Parametry

Záruční doba - předváděcí a použité zboží
6 měsíců
Záruční lhůta
2 roky

Mohlo by vás také zajímat