• -10 000,00 Kč
Profimedica A 305 - Alice
search
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice
 • Profimedica A 305 - Alice

Masážní křeslo Profimedica A 305 - Alice

Masážní křeslo Profimedica A 305 - Alice je nové a inovativní křeslo, které disponuje funkcí hlasového ovládání. Pro ovládání křesla můžete využít nejen hlavní a mini ovladač ale také svůj hlas. Naprostá novinka mezi masážními křesly

89 990,00 Kč
79 990,00 Kč Vč. DPH

66107.438016 bez DPH

Barva: Světlá / hnědá

Inteligentní mechanická 3D masáž s funkcí skenování těla.

Speciální prodloužená trajektorie masáže zad:135cm SL tvarová dráha, může masírovat od krku k hýždě.

Nulový prostor za masážním křeslem, křeslo můžete umístie pouze 5 cm od zdi, což šetří prostor v místnosti.

Nulová gravitace ZERO GRAVITY: váha těla je rozložena na celé masážní křeslo tak, aby se Vaše tělo mohlo ideálně uvolnit a relaxovat.

6 automatických režimů.

Maximální počet airbagů zajišťují optimálně rozložit masáž na celé tělo. Volit můžete 3 úrovně výběru intenzity.

Funkce vyhřívání 40 ° C - 50 ° C, zmírňuje chlad a bolest zad.

Podpěrka masáže nohou s plynulou nastavitelnou funkcí polohování, vhodná pro použití v různých výškách.

El. polohování křesla, pro optimální relaxaci a odpočinek nejen při masáži, ale i při sezení a ležení.

Funkce masáže nožních válečků pro masáže plosky nohou: v oblasi chodidel jsou 2 páry mastoidní rotační masáže, zajišťují masáž na klenbě chodidla a patě.

Dálkový ovladač s barevnou obrazovkou LCD a Moni ovladač na bočnici.

Systém přehrávání hudby, 3D digitální zvuk.

S klávesovými zkratkami a nabíjením USB.

Loketní opěrka s ledově modrým LED podsvícením.

Vybaveno funkcí rozpoznávání hlasu. Hlasové ovládání křesla.

POPIS FUNKCÍ:

Masážní křeslo Profimedica A 305 – Alice je profesionální výrobek s řadou funkcí a možností, aby se co nejlépe přizpůsobil Vašim potřebám. Díky širokému nastavení dokáže přizpůsobit masáže přesné podle Vašich požadavků.

Křeslo slouží k masáži téměř celého těla a je vybaveno programy automatickými tak manuálními. Můžete si individuálně nastavovat rychlost masáže a zají intenzitu vzduchových masáží.

Křeslo je vybaveno velice výkonným vyhříváním v oblasti zad, Vyhřívání je prováděno pomocí karbonových vláken a infračervených vln, na 40°C - 50°C. Masážní mechanismus je navržen tak, aby co nepřesněji imitoval pohyby profesionálního maséra a nabízejí tak celkem šest různých pohybů a typů masáže.

Masážní křeslo A 305 – Alice je vybaveno vzduchovou masáží ( airbagy ) Tato masáž pomáhá odstranit napětí ve svalech a pomáhá nastartovat lymfatický systém. Křeslo je vybaveno velkým množstvím airbagů a tím velmi intenzivně zesiluje celotělovou masáž. Airbagy jsou umístěny v oblasti ramen, předloktí, dlaní a prstů, lýtek, chodidel. V oblasti chodidel je masáž zesílena ještě velmi propracovanou masáží plosek nohou. Tato simulace akupresurní masáže je aktivní probíhá po téměř celé plosce.

Polohu podpěrky lýtek a chodidel lze vysunout až o 12 cm a tím upravit pozici sedu nebo lehu uživatele tak, aby byla co nejvíce pohodlná a přizpůsobila se výšce masírované osoby.

Před započetím každé masáže, provede křeslo automatickou detekci tvaru zad masírované osoby. Během tohoto procesu, si křeslo nastaví optimální pozici masáže, aby co nejvíce vyhovovala Vašemu tělu. Tuto automatiku máte možnost ještě individuálně doupravit, dle Vašich potřeb.

Funkce „Zero Gravity“, neboli Nulová gravitace, Vám zajistí aby bylo Vaše tělo při masáži v pozici, která je optimální pro relaxaci a masáž. Křeslo se náklonem sedáku do úhlu 30 stupnů nastaví do pozice, kdy máte nohy ve stejné výšce jako krajinu srdeční. Proto při masáži nemusí srdíčko pumpovat krev z nohou a pracuje v klidnějším režimu. Masážní křeslo Profimedica Alice A 305 nabízí tyto ZG pozice hned dvě. Jednu s mírnějším náklonem a druhou s větším náklonem zad.

Praktická funkce „Zero Space“ – vám umožní umístit to masážní křeslo téměř ke zdi. Stačí mít za křeslem jen 5 cm místa. Toto křeslo je vybaveno speciálním polohováním, které v postatě křeslo nepokládá, ale podsouvá vpřed. Funguje jako kolébka.

Křeslo lze ovládat pomocí ručního ovladače, ale základní funkce jako polohování, ZG nebo spuštění automatických programů, můžete spustit pomocí mini ovladače umístěného na levé podpěrce.

Ovládání hlasem, toto křeslo můžete ovládat i svým hlasem a jednoduchými příkazy ovládat křeslo jen pomocí hlasových pokynů.

Ergonomický tvar masážního křesla je schopen přesně kopírovat masážní mechanikou tvar Vašich zad a hýždí. Masážní mechanika má trajektorii dlouho 135 cm a umožňuje tak efektivní masáž zad, hýždí i stehen. Díky přirozené poloze zádových obratlů dochází během masáže k uvolnění páteře a ztuhlých zádových svalů. Součástí vybavení jsou také 3D reproduktory s Bluetooth připojením, odnímatelný výškově stavitelný podhlavníkkolečka pro lepší manipulaci s křeslem po místnosti.

USB konektor pro nabíjení Vašeho mobilního telefonu.


 

Rozměry:

 

Jmenovité napětí 100-240 V ~

Jmenovitý výkon 120 W.

Jmenovitá frekvence 50/60 Hz

Čistá hmotnost 88 kg

Bezpečnostní třída I

Tlak vzduchu: 0,022-0,028 MPA

Parametry

Záruční doba - předváděcí a použité zboží
6 měsíců
Záruční lhůta
2 roky

Mohlo by vás také zajímat