• -10 000,00 Kč
CASADA BetaSonic II
search
  • CASADA BetaSonic II
  • CASADA BetaSonic II
  • CASADA BetaSonic II
  • CASADA BetaSonic II
  • CASADA BetaSonic II
  • CASADA BetaSonic II

Masážní křeslo CASADA BetaSonic II

Masážní křeslo CASADA BetaSonic II  ideálně propojuje potřeby těla a mysli. Díky inovovanému masážnímu mechnismu a spesiální funkci Brainrtonics.
Vyzkoušet fantastické funkce masážního křesla BetaSonic II stojí vždy za to.94 990,00 Kč
84 990,00 Kč Vč. DPH

70239.669421 bez DPH

Barva: oranžová / světlá

Masážní křeslo CASADA BetaSonic II

Masážní křeslo Casada BetaSonic II propojuje úsporu místa a kompaktnost s velkým množstvím dovedností. Kvalita použitých materiálů zajišťuje všem produktům z rodiny Casada dlouhou životnost a spolehlivost. Speciálně navržený dálkový ovladač Vám nabídne  automatické masážní programy a nekonečné možnosti ručně přepínatelných speciálních funkcí masážního křesla BetaSonic II.

Braintronics:

Lidský mozek je komplexní orgán sestávající z milionů malých nervových buněk, nazývaných neurony. Každá buňka
neustále vytváří malé elektrické impulzy. Každá myšlenka, každý zvuk a každý vjem, všechno je přenášeno a komunikováno těmito malými elektrickými impulsy. Tytoelektrické impulsy jsou jazykem mozku. Součet těchto impulsů lze detekovat a diagramovat, např. pomocí EEG. Tato elektrická aktivita, znázorněná na grafu, vytváří vlnový vzor, známý jako mozkové vlny.
Díky braintronics®, která kombinuje zvukovou stimulaci a řízené meditace se uklidňující masáží, lze tyto mozkové vlny stimulovat, aby v mozku dosáhly různých relaxačních stavů. Ať už chcete trvale posílit svou koncentraci, nebo se jen
relaxovat a hýčkat - vše je možné pomocí masážních křesel z rodiny Casada.

SHIATSU
Shiatsu (finger press) je forma tělesné terapie pocházející z Japonska. Masážní technika sestává z měkkých, rytmických pohybů a rotací. Cílem Shiatsu je simulovat jednotlivé části těla a mobilizovat svaly.

3D masáž Díky nejmodernější technologii se mechanici mohou pohybovat nejen nahoru a dolů, ale také tam a zpět. Díky této flexibilitě má zařízení během masáže mnohem více možností

2D MASSAGE
Inteligentní 2D masážní mechanismus umožňuje masážnímu křeslu změřit záda a určit přesnou polohu tvaru páteře.

KNEADING
Kůže a svaly jsou buď sevřeny a hněteny mezi palcem a ukazováčkem nebo oběma rukama. Tato masážní technika se používá zejména ke zmírnění napětí.

FLAP
Cirkulace krve ve svalech je stimulována a šlachy jsou povzbuzovány, aby se protahovaly lehkým poklepáváním dlaní, což také současně snižuje napětí.

KNEAD & FLAP
Masážní kombinace hnětení a tepání.

TAPPING
Krátké pohyby poklepáním se provádějí s okrajem ruky, dlaní nebo pěsti. To podporuje krevní oběh v kůži a zjemňuje napjaté svaly. Pokud se poklepávání provádí ve výšce plic, může to zlepšit uvolňování hlenu v plicích.

ARTHROSE TRACTION
Trakční artróza se skládá z jemného protahovacího tlaku. Má stimulační účinek na chrupavky, což zvyšuje transport tělních tekutin, vstřebávání živin a může zmírnit příznaky artrózy.

ROLLING
Příjemné střídání relaxace a uvolnění svalů - také dokonale vhodné pro konečnou masáž, pro relaxaci a regeneraci svalů.

CARBON HEATING
Hluboko pronikající teplo infračerveného uhlíku, rozšiřuje krevních cévy, podporuje zvýšení krevního toku a snížení svalového napětí. Kromě toho se vyznačuje vysoce prospěšným účinkem na nervové buňky, které jsou odpovědné za hlášení bolesti mozku.

GUA SHA
Technika škrabání -GuaSha- s jemným tlakem otevírá samovolné krevní cévy a stimuluje krevní oběh. GuaSha se často používá v kombinaci s akupresurními „shu body“ pro dodatečnou stimulaci celého těla pro další uklidňující masážní zážitek.

AIR COMPRESSION
Nafukující se a vyfukující se airbagy mají svíravý tlakový pohyb, který vytváří přirozené svalové reflexy. To je zvláště výhodné v oblasti lýtek a nohou.

SL-SHAPE
Díky technologii SL křivky, která byla schválena v oblasti lidského inženýrství, je dosah masážní techniky až 135 cm. Tato metoda umožňuje vychutnat si osobní masáž celého těla od hlavy po stehna a podporuje udržovat páteř ve tvaru „S“.


ZERO SPACE
Pro ležení se masážní křeslo pohybuje dopředu, a proto vyžaduje velmi malou vzdálenost od stěny za ním. Úspora místa a pohodlné!

ZERO GRAVITY
Dostanete se do pozice Nulové gravitace - díky pohybujícímu se sedáku dosáhnete  „beztížného pocitu“.

ADJUSTABLE PILLOW
V případě potřeby lze dvojitý polštář složit  nebo rozložit, aby se snížila nebo zvýšila intenzita masáže krku a ramen.

AUTOMATIC
9 speciálně vyvinutých automatických programů pro celé tělo, které nabízejí širokou škálu různých masážních technik. Pokud chcete, můžete také zapnout funkci topení.

MEMORY
Pomocí funkce inteligentní paměti si masážní křeslo přesně pamatuje vaši oblíbenou masáž a začne okamžitě bez naskenování. Máte možnost uložit dva programy pomocí  tlačítek (M1 a M2).

BACK AREA
Masážní mechanika použitelná pro jakoukoli oblast zad Vašeho těla.

ADJUST SHOULDER
Masážní hlavy se mohou pohybovat nahoru nebo dolů do vhodné polohy v oblasti ramen.

ADJUSTABLE FOOTREST
Opěrka nohou může být vytažena, takže je přizpůsobitelná různým velikostem těla.

RECLINING POSITION
Nastavitelnost opěradla a opěrky nohou přispívá k osobní pohodě těla na masážním křesle.

AIR INTENSITY
Nastavitelná intenzita masáže airbagů.

AIR AREA
Tři režimy tlaku vzduchu (celé tělo, paže a nohy / dolní část těla).

SPOT
Masážní hlavy mohou masírovat konkrétní místo.

SPEED
Rychlost masáže je nastavitelná.

ACUPRESSURE POINTS
Klíčové akupresurní body se masírují.

YOGA
Cílená strečová masáž aktivuje tělo a má povzbuzující účinek na celé tělo.

BLUETOOTH
Bezdrátový přenos dat.

HUMAN HANDS FEELING
Speciálně navržené masážní hlavy napodobují pohyb ruky profesionálního maséra. Maximální roztažný prostor je 6,5 cm a maximální úhel roztažení je 41 stupňů, takže mechanické ruce mohou účinně masírovat lidský krční obratle hrudní obratle a bederní obratle

WIDTH
Vzdálenost mezi oběma masážními hlavami lze nastavit (úzká, střední a široká

Parametry

Záruční lhůta
2 roky

Mohlo by vás také zajímat