Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
search
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III
 • Masážní křeslo CASADA SKYLINER III

Masážní křeslo CASADA SKYLINER III

ZAŽIJTE ČISTÝ RELAX S CASADA SKYLINER III

V hektickém tempu moderního života jsou chvíle odpočinku neocenitelné. Masážní křeslo Skyliner III je přesně tím místem, kde můžete zapomenout na stres a každodenní napětí a užít si nesrovnatelný masážní zážitek. Díky integrovanému pulznímu oxymetru se toto chytré křeslo automaticky přizpůsobí vašim fyzickým potřebám detekcí srdeční frekvence, hladiny kyslíku v krvi, mikrocirkulace a únavy a podle toho upraví vaši masáž.

324 990,00 Kč Vč. DPH

268586.776858 bez DPH

Barva: Hnědo bílá
Dostupné potahové materiály: Bez příplatkové výbavy

ČISTÁ RELAXACE S MASÁŽNÍM KŘESLÍM SKYLINER III - NYNÍ S PULZNÍM OXIMETREM A JADEOVÝM HŘEVEM!

Masážní křeslo Casada Skyliner III nabízí působivou škálu masážních technik včetně hnětení, poklepávání, válení a slavné Shiatsu masáže. Díky předem naprogramovaným rutinám a nastavitelným intenzitám si můžete vybrat perfektní masáž podle svých přání. Tato technologie je však jen začátek, protože židle má také vestavěnou technologii nefritového vyhřívání, kdy nefritové desky vydávají jemné, terapeutické teplo, aby uvolnilo hluboké napětí. Vysoce kvalitní syntetická kůže, která pokrývá Skyliner III, je nejen pohodlná, ale je také extrémně odolná. Díky svému elegantnímu designu se bez problémů hodí do každé obytné atmosféry a stane se poutačem pro oči ve vašem obývacím pokoji.

 

 

Skyliner III překvapí také 4D L-Track masáží, která nabízí širší a hlubší masáž podobnou realistické masáži rukou. Shiatsu masáž, japonská terapie těla, nabízí jemné, hluboké protažení a rotace ke stimulaci a mobilizaci svalů. Duální senzorický sken těla zajišťuje, že masáž je optimálně přizpůsobena vašim zádům. Inteligentní dálkové ovládání vám dává úplnou kontrolu nad masáží, včetně možnosti uložit vaše osobní nastavení a v případě potřeby je vyvolat.

Vestavěné reproduktory Bluetooth snižují okolní hluk a poskytují vysoce kvalitní zvuk, takže si během masáže můžete užívat hudbu nebo meditační aplikace. Díky hlasovému ovládání a funkci bezdrátového nabíjení mobilních telefonů NFC je ovládání křesla ještě příjemnější. Investujte do své pohody a dopřejte si každodenní odpočinek od stresu s masážním křeslem Skyliner III, které hýčká nejen vaše tělo, ale i duši.


Zanechte stres a napětí každodenního života a dopřejte si dokonalý masážní zážitek s naším špičkovým masážním křeslem Skyliner III.

Skyliner III má integrovaný pulzní oxymetr, který automaticky přizpůsobí masáž vašim aktuálním fyzickým potřebám a zajistí individuální ošetření. Nechte se hýčkat, než křeslo rozpozná a zareaguje na vaše potřeby.

Masážní křeslo Skyliner III nabízí řadu masážních funkcí, včetně hnětení, poklepávání, válení a masáže shiatsu. Můžete si vybrat z různých programů a úrovní intenzity, abyste získali masáž na míru, přesně tak, jak ji máte rádi. Ať už hledáte jemnou relaxaci nebo intenzivní hloubkovou masáž – toto křeslo splní všechny vaše potřeby.

Dalším vrcholem je technologie jade heat u Skylineru III. Nefritové pláty v oblasti zad a sedáku se jemně zahřívají a vydávají uklidňující, terapeutické teplo. Toto teplo proniká hluboko do vašich svalů a účinně uvolňuje napětí.

Skyliner III je navíc potažen vysoce kvalitní syntetickou kůží, která má dlouhou životnost a odolnost. Elegantní design dokonale zapadne do každého interiérového prostředí  a stane se ozdobou vaší domácnosti

Chytré dálkové ovládání Skyliner III vám nabízí pohodlné a intuitivní ovládání masážního křesla. Můžete snadno přepínat mezi různými masážními programy a režimy, upravovat intenzitu nebo vybírat konkrétní masážní oblasti. Chytrá technologie vám také umožňuje uložit vaše osobní nastavení a vyvolat je stisknutím tlačítka. Dálkové ovládání je uživatelsky přívětivé a zajišťuje plnou kontrolu nad vaší masáží.

Zažijte luxus a relaxaci, kterou nabízí masážní křeslo Skyliner III s pulzním oxymetrem a nefritovým teplem. Investujte do své pohody a dopřejte si chvilku od každodenního stresu.

BRAINTRONICS®

Lidský mozek je složitý orgán – skládající se z bezpočtu neuronů, které neustále produkují drobné elektrické impulsy. Každá myšlenka, každý zvuk a každý dojem se přenáší prostřednictvím drobných elektrických impulsů; je to jazyk mozku. Součet těchto impulsů vytváří grafický tvar vlny. Tyto vlny se nazývají mozkové vlny.

A nyní můžete tyto mozkové vlny aktivně využívat! S inovativní kombinací zvukové stimulace braintronics®, řízené meditace a uklidňující masáže můžete dosáhnout různých stavů relaxace. S Casadou můžete uvolnit sílu svých mozkových vln a dosáhnout nové úrovně relaxace a pohody. Ať už chcete trvale zlepšit svou koncentraci, hluboce relaxovat nebo si jen dopřát – tato jedinečná kombinace technologie a wellness vám umožní vychutnat si nesrovnatelný zážitek z pohody.

DETEKCE ZDRAVÍ

Vestavěný pulzní oxymetr zaznamenává důležité údaje, jako je srdeční frekvence, obsah kyslíku v krvi, mikrocirkulace a úroveň únavy. Na základě těchto údajů je individuálně stanoven vhodný masážní program. Tak dostane masáž, která je přizpůsobena Vašim konkrétním potřebám.

JADE TEPLO

Jadeit je přirozenou zásobárnou a vodičem tepla. Tyto vysoce kvalitní nefritové kameny, cíleně integrované v masážních hlavicích, poskytují hluboké teplo a relaxační účinek.

UHLÍKOVÉ TOPE

Hluboce pronikající uhlíkové infračervené teplo, krevní cévy se rozšiřují, zvyšuje se průtok krve a snižuje se svalový tonus. Kromě toho má vyhřívání velmi příznivý účinek na nervové buňky, které jsou zodpovědné za hlášení bolesti do mozku.

PÁSOVÝ OHŘÍVAČ

Unikátní pásový ohřívač s inovativním vyhříváním z grafitu zahřeje nejen ramena, ale také záda, pas a oblast břicha. Vestavěné grafitové teplo může snížit chlad a zmírnit bolest.

I-OPEN FLEXIBLE RAIL

Efektivně zvětšite šířku vodící lišty při masáži vleže, čímž je uvolnění tlaku na páteř důkladnější.

STISKACÍ RAMENNÍ MASÁŽ

Cílená masáž hnětením v oblasti ramen/šíje – ideální pro uvolnění napětí a bolesti v této oblasti

ARTHRÓZA TRAKCE

Trakční artróza spočívá v jemném natahovacím tlaku. Působí stimulačně na chrupavky, čímž podporuje transport tělesných tekutin, vstřebávání živin a dokáže zmírnit příznaky artrózy.

4D MASÁŽ

4D L-Track masáž byla vylepšena, aby poskytovala širší, hlubší a rytmičtější masáž než běžné masážní válečky. Tato 4D masáž je  nejrealističtější masáž z ruky na trhu.

POCIT LIDSKÝCH RUKOU

Speciálně navržené masážní hlavice napodobují pohyb rukou profesionálního maséra. Maximální napínací prostor je 6,5 cm a maximální úhel natažení je 41 stupňů, takže mechanické ruce mohou účinně masírovat lidské krční obratle, hrudní obratle a bederní obratle.

O2 IONIZÁTOR

Znečištěný vzduch kolem vás bude neutralizován a při masáži budete dýchat přečištěný kyslík.

SKENOVÁNÍ TĚLA DUÁLNÍHO SENZORU       

Masážní křeslo provádí skenování těla pro zachycení hlavních oblastí šíje a zad pro zajištění optimálního tlaku po celou dobu masáže. Technologie skenování detekuje výšku vašich ramen, kterou lze po skenování v případě potřeby upravit.     

                                                                                                                                                             

Technická data

Produkt:

Masážní křeslo

Rozměry na výšku:

85,5 x 177 x 130 cm

Rozměry vleže:

85,5 x 190 x 90,5 cm

Šířka sedáku:

52 cm

Šíře ramen:

60 cm

Hmotnost:

186,5 kg

Napětí:

220 - 240V ~ 50/60Hz

Jmenovitá kapacita:

220W

Doba provozu automaticky:

20 minut

braintronics®:

21 minut

Barva:

Bílo-hnědá, khaki-šedá, černo-šedá

zátěž:

max. 130 kg