• -26 500,00 Kč
CASADA AEROTRONIC 600
search
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600
 • CASADA AEROTRONIC 600

Čistička vzduchu CASADA AEROTRONIC 600

Budoucnost technologie čištění vzduchu

Eliminuje koronaviry a další škodlivé patogeny

Naše průkopnická technologie čištění vzduchu se doporučuje pro nemocnice, kanceláře, restaurace, hotely, školy a soukromé domácnosti.hu v nemocnici pro soukromé použití. Bez nutnosti výměny fitrů.

51 490,00 Kč
24 990,00 Kč Vč. DPH

20652.892562 bez DPH

Bezkartáčový motor s nízkou hlučností

Odolný a spolehlivý. Tento motor je vybaven velkou rotační vzdáleností, akustickými mechanismy a komponentami s nízkou tvorbou tepla a má obzvláště dlouhou životnost.

Filtrační technologie
Kromě tradiční iontové technologie se náš proces ukázal jako nejúčinnější řešení čištění vzduchu na trhu. Aerotronic od naší společnosti nabízí variantu čističe vzduchu bez likvidace. Díky jedinečnému iontovému poli je 99,99% virů a bio-aerosolů účinně zničeno a odstraněno.

01 Obrazovka primárního filtru
Síť z nerezové oceli, která filtruje hlavně částice o velikosti 10 mikrometrů a více.

02 Dvouzónové iontové pole
Tento filtr vytváří elektrické pole, které ničí škodlivé částice, které by se mohly potenciálně zachytit v našich plicích. Takovými částicemi mohou být prachové částice PM2,5, viry a bakterie. Elektrostatické náboje způsobené vysokým napětím tyto částice ničí.

03 Filtrační mřížka eliminující ozonovou vrstvu Tento filtr rozkládá přebytečný ozon, který je škodlivý pro člověka. Rovněž eliminuje nepříjemné pachy a udržuje vnitřní vzduch svěží a čistý.

04 LED UV SVĚTLO
Dvojité ozařování vlnovou délkou ultrafialovým paprskem rozbíjí RNA a DNA bakterií a jiných mikroorganismů, takže ztrácejí schopnost množit se a přežít, čímž dosáhnou cíle sterilizace.

05 Fotokatalytický filtr
Tyto UV filtry mohou účinně eliminovat viry, bakterie, houby a jiné mikroorganismy škodlivé pro člověka. Účinně rozkládá těkavé organické sloučeniny i formaldehyd a toluen.

06 Vysokonapěťové plazmové pole
V tomto poli je generováno 20 000 až 40 000 voltů. To může účinně zabíjet viry a bakterie. Ve srovnání s běžnou elektrostatickou dezinfekcí je tato technologie 8krát lepší.

07 Filtr s aktivním uhlím ( carbonový filtr )
Tento filtr je velmi savý a má velkou plochu. Vyznačuje se rychlou rychlostí absorpce a desorpce.

Přednosti

99.99%
Odstraňuje škodlivý vnitřní kouř, viry a bio-aerosoly. PM2,5 a ultrajemné částice do 0,001 μm a všechny těkavé organické látky.

Ultrajemné částice
Odstraňuje ultrajemné částice až na 0,001 μm! Ve srovnání s komerčně dostupnými filtry HEPA s maximálním výkonem filtru 0,3 μm čistí Aerotronic váš vnitřní vzduch až 20krát efektivněji

Bez likvidace
Omyvatelné a opakovaně použitelné filtry.

Jednoduché ovládání                                                                                                                                                      Uživatelsky přívětivé funkce

Inteligentní režim
Na ovládacím panelu se zobrazuje index kvality vzduchu (AQI) a automaticky se upravuje rychlost proudění vzduchu podle hodnot AQI prostředí.

Nízká hlučnost
Optimalizovaný aerodynamický design a snížený odpor proudění vzduchu.

Zkušební postup potvrzen
Čisticí výkonnost našeho procesu byla přísně testována a ověřena v autoritativních zkušebních laboratořích.

Přátelský k životnímu prostředí
Nepřítomnost použití nerozložitelných filtrů (HEPA) je příspěvkem k ochraně životního prostředí.

Bezpečné pro ozon planety                                                                                                                                      Vyhovuje EPA a je bezpečný pro ozon.

Parametry

Záruční doba - předváděcí a použité zboží
6 měsíců
Záruční lhůta
2 roky

Ke stažení

Mohlo by vás také zajímat