Profimedica

Masážní křeslo FX

Nové

Masážní křesla SANYO zastupujou skutečného maséra a nabízí Vám zážitek plnohodnotné masáže.

Více informací

54 990 Kč

  • Béžová
  • Černá
  • Hnědá

Přidat do mého seznamu přání

Více informací

Relaxační masážní křesla Sanyo , které si dokážou pomocí senzorů diagnostikovat zatuhlost zádového svalstva a na základě výsledku (znázorní se také na display ovladače), nastaví optimální masáž. Relaxační masážní křesla Sanyo získávající informace o zatuhlosti zad ze senzorů, které porovnávají zjištěné informace o změnách srdeční tepové frekvence, teploty těla a el. vodivosti pokožky. Též automaticky nastaví intenzitu a délku masáže dle masírované osoby. Masážní křesla  Sanyo jsou nejvyhledávanější masážní křesla na celém světě.Oblibou je právě kvalita a profesionální provedení křesel.Masážní křesla Sanyo právem patří mezi TOP masážní křesla.Japonská firma Sanyo se stále pokouší inovovat tyto masážní křesla pro spokojenost našich zákazníků,kteří již velmi dobře znají kvalitu a přednosti těchto křesel.Japonská masážní křesla Sanyo jsou vhodné jak pro profesionální provoz tak i pro domácí využití.
 
Vyzkoušejte masážní křesla SANYO a jiná křesla již nebudete chtít.

Sanyo FX1

Sanyo FX1

Novodobé relaxační křeslo Sanyo FX1 s polohou nulové gravitace (Zero Gravity) a dvěma automatickými programy se vzduchovou masáží.


Během pozice nulové gravitace prožijete pocit lehkosti! V pozici nulové gravitace je sedadlo v ideální poloze 30 stupňů, aby mohlo rozložit váhu celého těla a tím snížit zatížení těla. Tato pozice napodobuje pohyb ve vesmíru - přirozená pohodlná poloha, kdy masážní křeslo přesně vyvažuje Vaši rovnováhu.

Design byl inspirován výzkumníky v NASA , kteří objevili pozici Zero Gravity, která omezuje stres pocitem beztíže. Tohoto všeho můžete docílit pouze stisknutím jednoho tlačítka. 

Vzduchová masáž u křesla Sanyo FX1 snižuje únavu pomocí protahování! 8 velkých airbagů je zabudováno přímo do křesla . Nezávisle na sobě se nafukují a smršťují v předem určených intervalech. Jemnou masáží, která navíc zlepšuje krevní oběh a zmírňuje pocit únavy, docílíte protažení svalů bez následků pozdější ztuhlosti. Airbagy jsou také umístěny pod stehny a lýtky kvůli kompletní masáži těla. Opěrný systém poskytuje opravdový komfort během relaxace! Křeslo, podpěrka zad a podpěrka nohou se pohybují pomocí elektrického výkonu tak, že uvedou křeslo přesně do předchozího nastavení - relaxujte ve své oblíbené pozici! Nožní opěra se pohybuje nezávisle na křesle, podpěra hlavy může být nastavena na míru pro relaxaci, sledování televize nebo čtení. Sedadlo a zadní opěra se přesouvají plynule do pozice.Podložka ruky se také pohybuje automaticky s chodem křesla. Veškeré křeslo navuzuje pocit pohodlí! 


1.Snižuje napětí protahováním pasu a zad.
                                                                                                                                    
2.Uvolňuje svaly mezi boky a stehny, přičemž zpevňuje boky. 

3.Stimuluje lýtkové svaly a snižuje napětí. 

4.Pomáhá tělu obnovit ztracenou rovnováhu uvolňováním 
   napětí a svalů v hlavních částech těla. 

5.Dosahuje otáčivého a protahovacího efektu nafouknutím airbagů 
   na obou stranách buď střídavě nebo současně. 

7.Pomáhá protahováním páteře zmírnit nepřirozené zakřivení páteře.

Recenze

Napsat recenzi

Masážní křeslo FX

Masážní křeslo FX

Masážní křesla SANYO zastupujou skutečného maséra a nabízí Vám zážitek plnohodnotné masáže.

Napsat recenzi

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: